Johan Jennissen

Johan Jennissen

Directeur/eigenaar

Allround buitendienstadviseur particulier en zakelijk. Specialisatie: agrarische verzekeringen.

johan@verhoevenverzekeringen.nl

Johan Kooijmans

Johan Kooijmans

Directeur/eigenaar

Allround verzekeringsadviseur
Verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding

jkooijmans@verhoevenverzekeringen.nl

Jack Geerts

Jack Geerts

Buitendienstadviseur

Allround buitendienstadviseur particulier en zakelijk
Specialisatie: leven- en zorgverzekeringen

jack@verhoevenverzekeringen.nl

Eefje van Deurzen

Eefje van Deurzen

Binnendienstadviseur

Binnendienstadviseur
Specialisatie: inkomen en levensverzekeringen
eefje@verhoevenverzekeringen.nl

Marga van Oorschodt

Marga van Oorschodt

Schadebehandelaar

Schadebehandelaar
Specialisatie: schadebehandeling

marga@verhoevenverzekeringen.nl

Ria Dekkers

Ria Dekkers

Schadebehandelaar

Schadebehandelaar
Specialisatie: schadebehandeling

ria@verhoevenverzekeringen.nl

Nancy van den Bersselaar

Nancy van den Bersselaar

Binnendienstadviseur

Binnendienstadviseur
Specialisatie: schadeverzekeringen en relatiebeheer

nancy@verhoevenverzekeringen.nl

Rinaldo van der Wijst

Rinaldo van der Wijst

Binnendienstadviseur

Binnendienstadviseur
Specialisatie: schadeverzekeringen en relatiebeheer

rinaldo@verhoevenverzekeringen.nl

Ruud de Laat

Ruud de Laat

Binnendienstadviseur

Binnendienstadviseur
Specialisatie: acceptatie en schadebehandeling

ruud@verhoevenverzekeringen.nl

Marion Jennissen

Marion Jennissen

Financiële- en polisadministratie

Financiële- en polisadministratie

marion@verhoevenverzekeringen.nl