Johan Jennissen

Johan Jennissen

Directeur/eigenaar

Allround buitendienstadviseur particulier en zakelijk Specialisatie: agrarische verzekeringen

johan@verhoevenverzekeringen.nl

Johan Kooijmans

Johan Kooijmans

Directeur/eigenaar

Allround verzekeringsadviseur
Verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding

jkooijmans@verhoevenverzekeringen.nl

Rinaldo van der Wijst

Rinaldo van der Wijst

Binnendienstadviseur

Specialisatie: schadeverzekeringen en relatiebeheer

rinaldo@verhoevenverzekeringen.nl

Tom van der Sangen

Tom van der Sangen

Binnendienst/Buitendienst

Specialisatie: binnendienst particulier en zakelijk

tom@verhoevenverzekeringen.nl

Marloes Verkuijlen

Marloes Verkuijlen

Binnendienstadviseur

Specialisatie: binnendienst particulier

marloes@verhoevenverzekeringen.nl

Marcel van den Heuvel

Marcel van den Heuvel

Buitendienstadviseur

Specialisatie: buitendienst particulier en zakelijk

marcel@verhoevenverzekeringen.nl

Marga van Oorschodt

Marga van Oorschodt

Schadebehandelaar

Specialisatie: schadebehandeling

marga@verhoevenverzekeringen.nl

Marieke Schellekens

Marieke Schellekens

Schadebehandelaar

Specialisatie: schadebehandeling

marieke@verhoevenverzekeringen.nl

Marion Jennissen

Marion Jennissen

Financiële- en polisadministratie

Afdeling GoedkopeAutoverzekering.nl :

Ruud de Laat

Ruud de Laat

Binnendienstadviseur

Specialist autoverzekeringen

ruud@goedkopeautoverzekering.nl

Paul Megens

Paul Megens

Online marketeer