Medewerkers

Wij geven op een actieve manier invulling aan onze rol als verzekeringsadviseurs. Goed te weten dat u middels onderstaande links rechtstreeks contact kunt opnemen met uw eigen contactpersoon. 


 

Johan Kooijmans

Directeur/eigenaar
Verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding
Allround verzekeringsadviseur 

jkooijmans@verhoevenverzekeringen.nl


Johan Jennissen

Directeur/eigenaar
Allround buitendienstadviseur particulier/zakelijk 
Specialisatie: agrarische verzekeringen

johan@verhoevenverzekeringen.nl


Jack Geerts

Jack Geerts

Allround buitendienstadviseur particulier/zakelijk
Specialisatie: leven- en zorgverzekeringen

jack@verhoevenverzekeringen.nl


 

Eefje van Deurzen 

Binnendienstadviseur
Specialisatie: inkomen- en levensverzekeringen

eefje@verhoevenverzekeringen.nl
(dinsdag en donderdag afwezig)


 

Marga van Oorschodt 

Schadebehandelaar
Specialisatie: schadebehandeling

marga@verhoevenverzekeringen.nl
(woensdag en vrijdag afwezig)


 

Nancy van den Bersselaar 

Binnendienstadviseur
Specialisatie: schadeverzekeringen en relatiebeheer

nancy@verhoevenverzekeringen.nl
(woensdag en vrijdag afwezig)


 Rinaldo van der Wijst

Rinaldo van der Wijst 

Binnendienstadviseur
Specialisatie: schadeverzekeringen en relatiebeheer

rinaldo@verhoevenverzekeringen.nl


 

Ruud de Laat 

Binnendienstadviseur
Specialisatie: acceptatie en schadebehandeling motorrijtuigverzekeringen

ruud@verhoevenverzekeringen.nl


 Emiel van Dinther

Emiel van Dinther

Binnendienstadviseur
Specialisatie: acceptatie motorrijtuigverzekeringen
en (online) marketing / SEO.

emiel@verhoevenverzekeringen.nl


 

Marion Jennissen

Financiële- en polisadministratie

marion@verhoevenverzekeringen.nl

 


 

Werken bij Verhoeven Verzekeringen? Bekijk onze vacature(s).

Om deze website goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Instellingen Direct Accepteren
sluiten